Sun of Lemuria - nowoczesna biżuteria z pozytywną wibracją

Oryginalna biżuteria z kontynentu MU

W tej kolekcji wyruszamy w podróż na legendarny kontynent Lemurię, znany też jako Mu. Wysoko wibrujące, budzące się na nowo do życia, energie przejawiają się tu zarówno w formie, jak i w potężnym tworzywie. Zbudowaliśmy nasze Mu głównie z kojących, promienistych i ochronnych słońc oraz wypełnionych mocą kamieni. Sun of Lemuria to wyjątkowa i oryginalna biżuteria zawierająca intrygujące zestawienia minerałów. Przewodzi tanzanit i kamień słoneczny, a towarzyszą im chalcedon, rubelit i kunzyt. Ta kolekcja to nieszablonowa i nowoczesna biżuteria, ale nawiązująca jednocześnie do legend z dalekiej przeszłości.

 

Zapomniana pieśń Lemurian. Oryginalna biżuteria wypełniona słońcem.

Wieści głoszą, że mityczne Mu mogło być umiejscowione nieopodal dzisiejszego Madagaskaru i bajecznej wyspy La Reunion. W naszej kolekcji chcieliśmy zawrzeć też atmosferę tej, wypełnionej radosnymi lemurami i majestatycznymi baobabami, krainy. Stąd takie zestawienia kamieni, kolorów i symboli. Rozświetlone słońcem piaski pustyni spotykają się tu z bezkresem rozgwieżdżonego nieba barwy indygo i ciemnego fioletu. Morskie spienione fale dotykają porośniętych trawami wydm. Wszystko to sprawia, że Sun of Lemuria to piękna i oryginalna biżuteria z wibrującym, aktywnym pierwiastkiem natury.
Duchem opiekuńczym całej kolekcji są ukochane przez nas walenie, które ponoć pamiętają jeszcze czasy Lemurian. Mamy nadzieję, że ich pieśni radości i pokoju roztoczą czarodziejską ochronę nad naszymi pracami i wszystkimi, do których nasze prace dotrą. Sun of Lemuria to nowoczesna biżuteria z energią i pieśnią pradawnego kontynentu.

Spokój i harmonia. Nowoczesna biżuteria z dobrą wibracją.

nowoczesna biżuteria Sun of Lemuria

 

Pragniemy również tą kolekcją wprowadzić do świata odrobinę piękna, spokoju i światła. Sun of Lemuria to oryginalna biżuteria nie tylko pod względem estetycznym. Powstała w czasie skomplikowanym i na swój sposób niepowtarzalnym. Różnie na ten czas możemy reagować. My wybieramy, by ta sytuacja nas wzmocniła; byśmy dzięki niej uwolnili się od mroków lęku. Chcemy potraktować ją jako szansą na głębokie spotkanie ze sobą i początek drogi ku światłu. Legendy głoszą, że Lemurianie byli niezwykle rozwiniętą duchowo cywilizacją. Mamy nadzieję, że w biżuterii Sun of Lemuria, za pomocą zestawień precyzyjnie dobranych kamieni i wspierających symboli, przyczynimy się również do poszerzenia duchowej przestrzeni zarówno naszej, jak i naszych Klientek oraz Klientów; że otworzymy się na możliwość większego wglądu w „teraz”.

Każda oryginalna biżuteria potrzebuje oryginalnej reprezentacji.

oryginalna biżuteria Sun of Lemuria

Wszelkie materiały promocyjne przygotowaliśmy sami. Postanowiliśmy zachować pełną autentyczność i przekaz naszych serc. Dlatego też nie prezentujemy zdjęć biżuterii z typowej, wizerunkowej sesji fotograficznej, lecz za pomocą prac graficznych. Autorka (Kat) to kreatywna część naszego zespołu. Studiowała fotografię, wnętrza i grafikę projektową zatem to na nią padło przygotowanie wszystkich materiałów. Jest to nasz świadomy wybór, gdyż chcemy mieć pewność, że to, co mamy do przekazania, będzie całkowicie spójne z naszą intencją. Mamy też poczucie że w ten sposób pozostajemy blisko Was. Wszystkie zdjęcia są manifestacją mitycznego kontynentu Mu, który wciąż odkrywamy w naszym wnętrzu. Kolekcja Sun of Lemuria, jej oryginalna biżuteria i materiały z nią związane, są naszą interpretacją atmosfery zawartej w tej pięknej opowieści o zaginionym kontynencie.

Dobre życzenia

Mamy nadzieję, że staną się również inspiracją dla Was. Mamy również nadzieję, że nasza, jednocześnie starodawna i nowoczesna, biżuteria z Lemurii będzie nośnikiem tych ideałów. Ale nasza największa nadzieja jest taka, aby wszystkie kolczyki, pierścionki, bransoletki i naszyjniki spotęgowały Wasze piękno. Zarówno to wewnętrzne, jaki to zewnętrzne.

oryginalna biżuteria Sun of Lemuria - Iluzja Jewellery

 

Podążaj za Iluzją!

 

 

 


Related Posts

Leave a comment